Пт, 24.11.2017, 09:30
Вітаю Вас Пасажир | RSS
Головна | Маршрути | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наше опитування
Чи потрібно продовжувати закупівлю бувших у вжитку тролейбусів?
Всього відповідей: 135
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Луцьке підприємство електротранспорту
    Схема маршрутів тролейбусів
    № Кінцеві зупинки Маршрут руху Тривалість оборотного рейсу Кількість машин на маршруті

    1
    ЛПЗ
    к-тр "Луцьк

    Бенделіані, Гнідавська, Глушець, Паркова, Волі, Відродження, Молоді, Перемоги, Винниченка, Б.Хмельницького, Гнідавська, Станіславського, Боженка (Робочі дні - ранок, вечір).
    1 год. 20 хв. Рух здійснюють машини маршруту 1а


    Бенделіані
    к-тр "Луцьк

    Станіславького, Гнідавська, Д.Галицького, Паркова, Волі, Відродження, Молоді, Перемоги, Винниченка, Б.Хмельницького, Гнідавська, Станіславького.
    1 год. 15 хв. 7 - 8

    2
    ЛПЗ
    к-тр "Луцьк

    Бенделіані, Гнідавська, Глушець, Паркова, Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Волі, Б.Хмельницького, Гнідавська, Станіславького, Боженка (Робочі дні - ранок, вечір).
    1 год. 20 хв. Рух здійснюють машини маршруту 2а


    Бенделіані
    к-тр "Луцьк


    Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Паркова, Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Волі, Б.Хмельницького, Гнідавська, Станіславького.
    1 год. 15 хв. 7 - 8

    3
    Лісництво
    Драмтеатр

    Ковельська, Глушець, Паркова, Б.Хмельницького, Ковельська.
    40 хв. 1

    4
    АС-2
    Зал.вокзал

    Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Паркова (назад Б.Хмельницького), Винниченка, Грушевського.
    1 год. 10 хв. 4


    АС-2
    Зал.вокзал

    Львівська, Потебні, Д.Галицького, Паркова (назад Б.Хмельницького), Винниченка, Грушевського.
    1 год. 10 хв. 1-2

    5
    Цегельний з-д
    КРЗ

    Дубнівська, Волі, Винниченка, Перемоги, Конякіна, Карбишева
    1 год. 20 хв. 6

    6
    с.Вересневе
    Драмтеатр

    Корольова, Львівська, Ковельська, Глушець, Паркова, Б.Хмельницького, Львівська, Корольова
    1 год. 00 хв. 1

    7
    Вокзал
    с.Гаразджа

    Грушевського, Винниченка, Волі, Рівненська
    1 год. 20 хв. 1-2

    8
    КРЗ
    Центр

    Карбишева, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Волі, Відродження, Гордіюк, Карбишева
    1 год. 05 хв. 3-6

    9
    КРЗ
    Центр

    Карбишева, Гордіюк, Відродження, Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Карбишева
    1 год. 05 хв. 3-6

    10
    Володимирська
    Зал.вокзал

    Володимирська, Ковельська, Глушець (назад Б.Хмельницького), Винниченка, Грушевського
    1 год. 05 хв. 2

    11
    Київська пл.
    с.Гаразджа
    Рівненська 40 хв. 1 (6-8)

    12
    Володимирська
    Гордіюк

    Володимирська, Ковельська, Глушець(назад Б.Хмельницького), Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк.
    1 год. 20 хв. 2-4

    13
    АС-2
    КРЗ

    Львівська, Ковельська, Глушець, Вінниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Карбишева, Гордіюк, Відродження, Волі, Б.Хмельницького, Ковельська, Львівська (спеціальний)
    1 год. 50 хв. 1




    Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2017