Сб, 20.04.2024, 00:57
Вітаю Вас Пасажир | RSS
Головна | Робота автобусів ЛПЕ в Луцьку - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Луцьке підприємство електротранспорту
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Транспорт » Автобуси ЛПЕ » Робота автобусів ЛПЕ в Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи автобусів)
Робота автобусів ЛПЕ в Луцьку
uagavДата: Сб, 20.02.2010, 18:56 | Сообщение # 1
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже хочеться щоб адміністратор створив нову тему "Автобусне життя" і переніс це повідомлення туди.
Саме повідомлення:
18.02.2010 став свідком таких подій (по порядку):
Сів в автобус 15 маршруту (біля передніх дверей зверху писало 27) на зупинці "Станція переливання крові". Скільки "крові встиг попити шофер" за той час доки доповзли до ЦУМа. Ні, він не хамив і нічого такого не робив, просто швидкість руху була такою що я дуже багато раз радо згадав про свій порожній шлунок, інакше все те що я з'їв було би в салоні. Та це ще так, ні про що. Я ніколи не думав що я побачу попереду.
А на зупинці "ЦУМ" чекала перезмінка водіїв і кондукторів. Ви спитаєте що тут такого? В принципі нічого звичайного, але кондуктор чомусь не продавала квитки на зупинці новим пасажирам. Вона чекала свою зміну. Марно. Старий водій вийшов, а новий навалив свою лапу на педаль акселератора.
Лице кондуктора стало "сірим" і вона пішла по салону продавати квитки.
Лапі на педалі довго бути не прийшлось. Попереду була пробка (вулиці ніхто добре не чистить, а машин по обидві сторони ...). Раптом хтось погрюкав в двері. Кондуктор закричала водію щоб відкрив, так як це новий кондуктор. Реакція від водія знову навалилась на педаль акселератора. Салон дружно підтримав кондуктора. Слава богу пробки є пробками і через 10 метрів лапа надавила на гальма - я не скажу що задня площадка опинилась спереду, але до середини долетіла точно. В двері знову роздався стук. Кондукторша повторила свооє прохання водію відкрити двері і впустити кондуктора з яким йому працювати всю наступну зміну. Я не знаю що було в ту мить в тому місці де в водія мав би бути мозок, але відразу пасажирів з середньої площадки він відправив назад на своє місце - на задню площадку. Салон був в шоці. Таке повторилось біля "будину офіцерів", далі біля мосту через Сапалаївку, після чого автобус зупинився на шибинці перед світлофором. Частина пасажирів змінилась. Двері закрились. Але на світлофорі яскраво горіло червоне око. Воно змінилось на жовте ... Ви вже здогадались що було далі? Так, так, раптом в двері загрюкали. Весь салон дружно крикнув відкрити двері ... ні, вони не відкрились лише трохи звільнилась предня площадка і стиснулись інші. Я можливо зроблю влучне припущення, що водій раніше працював на мусоровозі і стискати об'єм бункера для нього було звичкою. В результаті кондукторша залишилась знову при своїх інтересах. На зупинці "Університиет" вже в дері не грюкали. Водій щось пробурмотів кондуктору, та сказала щоб він далі їхав в депо ... Народ в салоні продовжував "літати" між площадками. Біля ДТСАФ я з радістю вийшов і про те що далі було розповісти не можу, але сміх мене робирає до цього часу ...
При попередній поїздці автобюусом №15 ЛПЕ сівши біля університету я оплатив проїзд лише біля ЗАГСу при тому що сів відразу за водієм (навпроти місце кондуктора), висунув в прохід руку з розгорнутую купюрою в 2 гривні і гордо тримав її.
Виникає відповідно дуже багато запитань, але коли чую про страйк працівників ЛПЕ моя солідарність з ними змінюється на "нездоровий" сміх. Чого ж страцкувати якщо і так не працюєте як треба і гроші за роботу отримати не хочете ??? wacko
 
NoFXfanДата: Вт, 20.04.2010, 15:48 | Сообщение # 2
Кондуктор
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Цікаво взнати, як в 15-ках працює система автоматичного оповіщення про зупинки?
 
LISДата: Пт, 23.04.2010, 12:17 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 24
Репутация: 1
Статус: Offline
Монітори та система оповіщення в салонах А144 з'явилися завдяки рекламній компанії http://u.to/9zgL
Оповіщення здійснюється завдяки GPS-навігаторам, які встановлені в автобусах, в базі введені координати кожної зупинки і коли автобус підїжджає до певного місця, то система вказує назву цієї зупинки.
 
NoFXfanДата: Пн, 26.04.2010, 11:33 | Сообщение # 4
Кондуктор
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую!
 
TFAДата: Сб, 19.06.2010, 12:13 | Сообщение # 5
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
З 21 червня по 31 липня 2010 р. вартість проїзду у маршрутках №№15 і 15а становитиме 1,50 грн., для дітей віком від 7 до 14 років - 1,00 грн.
 
uagavДата: Вс, 20.06.2010, 02:57 | Сообщение # 6
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Це звичайно цікава новина, але більше за все цікавить повернення коштів за проїзд з причини поломки автобуса чи тролейбуса. Для тролейбуса ще підходить відсутність світла.
Саме через це я на автобуси ЛПЕ принципово не сідаю. І вартість в 1,50 грн не заставить мене їхати в духоті 30 хвилин замість можливих 10 любою іншою маршруткою.
 
TFAДата: Вс, 20.06.2010, 18:44 | Сообщение # 7
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
Якщо ламається тролейбус, то пересаджують на інший. З автобусом має бути так само.
Вас ніхто не заставляє smile
 
vbДата: Ср, 17.08.2011, 10:26 | Сообщение # 8
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Питання про нові маршрути ЛПЕ (32,47 і тд.)
Чи діють на них проїздні ЛПЕ?
 
pav_luk_tam_65Дата: Пн, 30.05.2016, 15:58 | Сообщение # 9
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Ситуація, яка практично щодня виникає у маршрутних автобусах, перевізник яких ЛПЕ:
28 травня 2016 о 21.45 на зупинці поблизу Зеленого господарства пасажири намагалися сісти в маршрутку 9а АС 23-95 АМ (перевізник ЛПЕ). Троє пасажирів зайшли через задні двері, а як тільки четверта пасажирка поставила ногу на східці, водій почав рух маршрутки!!! Тільки дивом вдалося уникнути падіння і серйозних травм ! І при цьому водій повів себе так, ніби нічого не трапилося. Чи  є хтось в ЛПЕ, хто б реагував на такі повідомлення від пасажирів? Чи тільки це питання потрібно піднімати через засоби масової інформації? Випадки непоодинокі, і закінчуються часто більш трагічніше. Реакція повинна бути від керівництва, якщо такі повідомлення надходитимуть від пасажирів.
 
vmashaДата: Пт, 14.06.2019, 16:34 | Сообщение # 10
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Пишу сюди, бо більше не бачу нічого, що стосується маршруток.
Скажіть, будь-ласка, чому без наявності визначеної зупинки на вул.Шопена (поруч з бібліотекою) водій не зупинився? Трохи "незручно" вертатись від СЄНУ до управління статистики. 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
П О С Т А Н О В А 
від 18 лютого 1997 р. N 176 
Київ 
Про затвердження Правил надання послуг 
пасажирського автомобільного транспорту

...
VI. Права та обов’язки учасників транспортного процесу
...
147. Водій автобуса зобов’язаний:
...
10) зупиняти під час виконання рейсу в режимі маршрутного таксі автобус для посадки на вимогу в місцях зупинки громадського транспорту, а також в інших місцях, але не ближче ніж за 100 метрів від місця зупинки громадського транспорту, якщо це не 
суперечить Правилам дорожнього руху
;
...
https://zakon.rada.gov.ua

чи ці правила не для Вас???
 
nataliyakuhДата: Пт, 15.11.2019, 17:51 | Сообщение # 11
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Ситуація, яка сьогодні трапилась зі мною в тролейбусі 2 просто жахлива. Зайшовши в битком забитий тролейбус і проїхавши пів дороги до зазначеного маршруту кондуктор не підійшов. Вгледіти його щоб передати гроші в переповненому тролейбусі також було не можливо. Тому що на зелений жилет зверху була одягнута куртка. Після того як в тролейбус зайшли контролери він піднявся і вже почав ходити. Результат: мене оштрафовано ще й облаєно нецензурними словами контролером. Люди добрі ми йдемо до Європи. Чи новий вид заробляння грошей на лучанах. Ганьба. Мене вже давно так не принижували.
 
TFAДата: Вс, 17.11.2019, 15:56 | Сообщение # 12
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата nataliyakuh ()
кондуктор не підійшов.
Купіть собі електронний квиток і буде вам щастя.
 
Форум » Транспорт » Автобуси ЛПЕ » Робота автобусів ЛПЕ в Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи автобусів)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Создать бесплатный сайт с uCozCopyright MyCorp © 2024