Пт, 29.03.2024, 07:00
Вітаю Вас Пасажир | RSS
Головна | Робота тролейбусів в місті Луцьку - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Луцьке підприємство електротранспорту
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Транспорт » Тролейбусне життя » Робота тролейбусів в місті Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи тролейбусів)
Робота тролейбусів в місті Луцьку
Як ви оцінюєте роботу тролейбусів в м.Луцьк
1.Добре[ 5 ][19.23%]
2.Нормально[ 8 ][30.77%]
3.Задовільно[ 8 ][30.77%]
4.Жахливо[ 5 ][19.23%]
Всего ответов: 26
LISДата: Вт, 23.09.2008, 02:32 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 24
Репутация: 1
Статус: Offline
Адміністрація сайту хоче, щоб ви тут залишали свої повідомлення, які стосуються роботи тролейбусів. Пишіть, всі пропозиції та скарги будуть розглянуті.
 
kastetДата: Ср, 03.06.2009, 21:48 | Сообщение # 2
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: -1
Статус: Offline
в принципі робота тролейбусів нормальна. хотілося б нові маршути, нові лінії, і рух по тих що не використовуються (вул.Глушець, Єршова..)
 
TFAДата: Пт, 05.06.2009, 07:36 | Сообщение # 3
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
Не бачу смислу руху по вул. Глушець і Єршова. Їх добре використовувати, як резервні лінії. А про нові маршрути зараз можна не думати, бо не вистачає тролейбусів на існуючі sad
 
kastetДата: Пт, 05.06.2009, 19:15 | Сообщение # 4
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: -1
Статус: Offline
інших пропозицій нема, робота тролейбусів нормальна
 
pavivaДата: Пн, 27.07.2009, 12:58 | Сообщение # 5
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Трохи флуд, але ...
сьогодні вирішив пройтись до роботи пішачком. Коли переходив дорогу, побачив №62 по маршруту 1 - за кермом доволі симпатична дівчина в напівпрозорій чорній кофтині. Через кофтину на сонці гарно виднілась жіноча краса 4 розміру. Ну, звичайно, піша прогулка відмінилась.
Так от, може це спланована акція по підвищенні пасажиропотоку?
Як не як, але було приємно споглядати в дзеркалі заднього виду водія таку красу. biggrin
 
kastetДата: Пн, 10.08.2009, 16:34 | Сообщение # 6
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: -1
Статус: Offline
а мені як завжди не щастить(
 
alexisДата: Пн, 14.09.2009, 19:16 | Сообщение # 7
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
на мою думку ранком, коли всі їдуть на роботу і на навчання потрібно більше дати рейсів на маршрут №1 і №2, а то як наб'ються, то кондуктор немає де пройти, тому і получається збитковість підтриємству. А якби пустити 2 рейси замість одного - то і виручка більша би була і люди більше би їздили на тролейбусах ніж на маршрутках!
 
TFAДата: Пн, 14.09.2009, 22:54 | Сообщение # 8
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
На жаль, поки не вистачає робочих машин для кращого функціонування цих маршрутів. Проте, є установка на збільшення кількості робочих машин, себто ремонт тих, що простоюють на території депо. А там сподіватимемося, що на ці маршрути збільшать випуск. wink
 
kastetДата: Вт, 20.10.2009, 21:54 | Сообщение # 9
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: -1
Статус: Offline
погоджуюсь з alexis...я особисто зранку в училище 2 їзджу... сідаю на Рівненські перед мостом (сідаю це сильно сказано, правильно буде втискуюсь в двері)... а вже на наступній зупинці (біля автозаводу) пів салону(напевно і пів заводу) виходить... не можна пустити 2 тролейбуси, чи гармошку? чи особисто для ЛуАЗівців рейс? пробували пускати гармошку - то я навіть до вікна що навпроти дверей доходив...
 
alexisДата: Пн, 26.10.2009, 18:28 | Сообщение # 10
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Стопудово! kastet - добре зауважив... wacko

Сообщение отредактировал alexis - Пн, 26.10.2009, 18:29
 
uagavДата: Чт, 10.12.2009, 23:35 | Сообщение # 11
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
ПРОПОЗИЦІЯ: 205 - скло за кабіною водія через пару днів, а може і раніше випаде і підприємство знову буде співати пісень що не вистачає грошей. Щоб зекономити приклєйте його зараз, воно тримається лише в двох місцях, бо потім крім грошей на оплату роботи ще знадобляться гроші на саме скло! Поважайте самі себе!!!
Тролейбуси перед виходом на лінію хоч хтось колись оглядав? Таке враження що ні ...
 
NoFXfanДата: Вт, 27.07.2010, 22:57 | Сообщение # 12
Кондуктор
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні вже вдруге побачив ЮМЗ Т1 на 3-му маршруті. З чим пов"язаний випуск гармошки на цей маршрут? Дачний сезон? Але ж раніше ніколи в таку пору на Гаразджу гармошки не ходили ніби...
 
TFAДата: Вт, 27.07.2010, 23:26 | Сообщение # 13
Водій IV класу
Группа: Администраторы
Сообщений: 55
Репутация: 1
Статус: Offline
"Одиночка" не справлялася з паспотоком, а пустити більше машин немає можливості, тому довелося поставити ЮМЗ Т1, тим більше, на маршрутах №№ 1 і 2 на літній час без них можна обійтись.
 
NoFXfanДата: Ср, 28.07.2010, 12:04 | Сообщение # 14
Кондуктор
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за відповідь
 
uagavДата: Вт, 24.04.2012, 18:43 | Сообщение # 15
Пасажир з квитком
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
196 машина - смердить паленим маслом, особливо на середній площадці. Зробіть щось. Якщо вже в мене в голові запаморочилось через декілька зупинок, то я уявляю як бути хворим людям.
І ще одна історія звідти ж. Оплаив я проїзд їдучи до обллікарні і отримав квиток ОЛНО44 182742. В зворотньому напрямку натрапив на ту ж машину. Як ви вважаєте яким повинен бути номер наступного квитка?... А він виявився ОЛНО44 182739. І дивлячись на мене що я уважно стежу за діями кондуктора вона ні краплі не вагаючись демонстративно роздерла його і дала мені. Якби не дерла, я б промовчав. Дістало те що ніби так і має бути. А ви сидіть і гадайте де виручка дівається - 10 пенсіонерів і квитки (вибачте, квиток - 1) з звороньою нумерацією аж до центру.
 
Форум » Транспорт » Тролейбусне життя » Робота тролейбусів в місті Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи тролейбусів)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Создать бесплатный сайт с uCozCopyright MyCorp © 2024