Пт, 28.07.2017, 04:44
Вітаю Вас Пасажир | RSS
Головна | Робота тролейбусів в місті Луцьку - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Чи потрібно продовжувати закупівлю бувших у вжитку тролейбусів?
Всього відповідей: 8
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Луцьке підприємство електротранспорту
    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    Сторінка 1 з 212»
    Форум » Транспорт » Тролейбусне життя » Робота тролейбусів в місті Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи тролейбусів)
    Робота тролейбусів в місті Луцьку
    Як ви оцінюєте роботу тролейбусів в м.Луцьк
    1.Добре[ 5 ][20.83%]
    2.Нормально[ 8 ][33.33%]
    3.Задовільно[ 7 ][29.17%]
    4.Жахливо[ 4 ][16.67%]
    Усього відповідей: 24
    LISДата: Вт, 23.09.2008, 02:32 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Адміністратори
    Репутація: 1
    Статус: Offline
    Адміністрація сайту хоче, щоб ви тут залишали свої повідомлення, які стосуються роботи тролейбусів. Пишіть, всі пропозиції та скарги будуть розглянуті.

kastetДата: Ср, 03.06.2009, 21:48 | Повідомлення # 2
    Пасажир з квитком
    Група: Користувачі
    Репутація: -1
    в принципі робота тролейбусів нормальна. хотілося б нові маршути, нові лінії, і рух по тих що не використовуються (вул.Глушець, Єршова..)

TFAДата: Пт, 05.06.2009, 07:36 | Повідомлення # 3
    Водій IV класу
    Не бачу смислу руху по вул. Глушець і Єршова. Їх добре використовувати, як резервні лінії. А про нові маршрути зараз можна не думати, бо не вистачає тролейбусів на існуючі sad

kastetДата: Пт, 05.06.2009, 19:15 | Повідомлення # 4
    Пасажир з квитком
    інших пропозицій нема, робота тролейбусів нормальна

pavivaДата: Пн, 27.07.2009, 12:58 | Повідомлення # 5
    Пасажир з квитком
    Репутація: 0
    Трохи флуд, але ...
    сьогодні вирішив пройтись до роботи пішачком. Коли переходив дорогу, побачив №62 по маршруту 1 - за кермом доволі симпатична дівчина в напівпрозорій чорній кофтині. Через кофтину на сонці гарно виднілась жіноча краса 4 розміру. Ну, звичайно, піша прогулка відмінилась.
    Так от, може це спланована акція по підвищенні пасажиропотоку?
    Як не як, але було приємно споглядати в дзеркалі заднього виду водія таку красу. biggrin

kastetДата: Пн, 10.08.2009, 16:34 | Повідомлення # 6
    Пасажир з квитком
    а мені як завжди не щастить(

alexisДата: Пн, 14.09.2009, 19:16 | Повідомлення # 7
    Пасажир з квитком
    на мою думку ранком, коли всі їдуть на роботу і на навчання потрібно більше дати рейсів на маршрут №1 і №2, а то як наб'ються, то кондуктор немає де пройти, тому і получається збитковість підтриємству. А якби пустити 2 рейси замість одного - то і виручка більша би була і люди більше би їздили на тролейбусах ніж на маршрутках!

TFAДата: Пн, 14.09.2009, 22:54 | Повідомлення # 8
    Водій IV класу
    На жаль, поки не вистачає робочих машин для кращого функціонування цих маршрутів. Проте, є установка на збільшення кількості робочих машин, себто ремонт тих, що простоюють на території депо. А там сподіватимемося, що на ці маршрути збільшать випуск. wink

kastetДата: Вт, 20.10.2009, 21:54 | Повідомлення # 9
    Пасажир з квитком
    погоджуюсь з alexis...я особисто зранку в училище 2 їзджу... сідаю на Рівненські перед мостом (сідаю це сильно сказано, правильно буде втискуюсь в двері)... а вже на наступній зупинці (біля автозаводу) пів салону(напевно і пів заводу) виходить... не можна пустити 2 тролейбуси, чи гармошку? чи особисто для ЛуАЗівців рейс? пробували пускати гармошку - то я навіть до вікна що навпроти дверей доходив...

alexisДата: Пн, 26.10.2009, 18:28 | Повідомлення # 10
    Пасажир з квитком
    Стопудово! kastet - добре зауважив... wacko

Повідомлення відредагував alexis - Пн, 26.10.2009, 18:29

uagavДата: Чт, 10.12.2009, 23:35 | Повідомлення # 11
    Пасажир з квитком
    ПРОПОЗИЦІЯ: 205 - скло за кабіною водія через пару днів, а може і раніше випаде і підприємство знову буде співати пісень що не вистачає грошей. Щоб зекономити приклєйте його зараз, воно тримається лише в двох місцях, бо потім крім грошей на оплату роботи ще знадобляться гроші на саме скло! Поважайте самі себе!!!
    Тролейбуси перед виходом на лінію хоч хтось колись оглядав? Таке враження що ні ...

NoFXfanДата: Вт, 27.07.2010, 22:57 | Повідомлення # 12
    Кондуктор
    Сьогодні вже вдруге побачив ЮМЗ Т1 на 3-му маршруті. З чим пов"язаний випуск гармошки на цей маршрут? Дачний сезон? Але ж раніше ніколи в таку пору на Гаразджу гармошки не ходили ніби...

TFAДата: Вт, 27.07.2010, 23:26 | Повідомлення # 13
    Водій IV класу
    "Одиночка" не справлялася з паспотоком, а пустити більше машин немає можливості, тому довелося поставити ЮМЗ Т1, тим більше, на маршрутах №№ 1 і 2 на літній час без них можна обійтись.

NoFXfanДата: Ср, 28.07.2010, 12:04 | Повідомлення # 14
    Кондуктор
    Дякую за відповідь

uagavДата: Вт, 24.04.2012, 18:43 | Повідомлення # 15
    Пасажир з квитком
    196 машина - смердить паленим маслом, особливо на середній площадці. Зробіть щось. Якщо вже в мене в голові запаморочилось через декілька зупинок, то я уявляю як бути хворим людям.
    І ще одна історія звідти ж. Оплаив я проїзд їдучи до обллікарні і отримав квиток ОЛНО44 182742. В зворотньому напрямку натрапив на ту ж машину. Як ви вважаєте яким повинен бути номер наступного квитка?... А він виявився ОЛНО44 182739. І дивлячись на мене що я уважно стежу за діями кондуктора вона ні краплі не вагаючись демонстративно роздерла його і дала мені. Якби не дерла, я б промовчав. Дістало те що ніби так і має бути. А ви сидіть і гадайте де виручка дівається - 10 пенсіонерів і квитки (вибачте, квиток - 1) з звороньою нумерацією аж до центру.

Форум » Транспорт » Тролейбусне життя » Робота тролейбусів в місті Луцьку (Всі пропозиції, зауваження та скарги щодо роботи тролейбусів)
    Сторінка 1 з 212»
    Пошук:

Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2017